Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu identyfikacji wizualnej dla marek i firm. Zaprojektowaliśmy między innymi nowy logotyp dla stoczni jachtowej Galeon. Dokonaliśmy również odświeżenia wizerunku marki Stara Wędzarnia należącej do Zakładów Mięsnych OLEWNIK. Kompleksowo opracowaliśmy materiały identyfikacyjne między innymi dla: Conrad Shipyard, TwojeInspiracje.com, LKleiber. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm z branży mięsnej (producentów i dystrybutorów mięsa i wędlin) – zajmujemy się projektowaniem, logotypów, tworzeniem wizerunku marki i projektowaniem opakowań.

Zobacz więcej

Fotografia mebli to nasza specjalność. Z producentami mebli i branżą wyposażenia wnętrz współpracujemy od 2005 roku. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczenie, zrealizowaliśmy bowiem kilkadziesiąt sesji zdjęciowej, których efektem jest kilkaset zdjęć różnych kolekcji dla czołowych polskich producentów. Reklamowa fotografia mebli jest jedną z naszych specjalności. Realizujemy sesje zdjęciowe we wnętrzach zastanych. Dysponujemy własną bazą wnętrz które możemy wykorzystywać do sesji zdjęciowych. Firmy z którymi współpracujemy mają zapewnioną kompleksową obsługę. Oprócz profesjonalnie przeprowadzonych sesji od pomysłu i dekoracji do gotowych zdjęć oferujemy również takie usługi jak: projektowanie katalogów, realizację filmów, projektowanie i wdrożenie stron internetowych. Do tej pory współpracowaliśmy między innymi z takimi firmami i markami jak: Meble VOX, Pol-Skone, Drzwi i Podłogi VOX, Tombea, Bizzardo, LKleiber, MAMA, Dormi Design, Meble BEST. Nasze duże doświadczenie pozwala na realizację sesji zdjęciowych nie dużymi kosztami i bardzo sprawnie czasowo.

Zobacz więcej

Nasze doświadczenie i profesjonalizm doceniają wymagający klienci produkujący najbardziej ekskluzywne produkty. Od wielu lat współpracujemy z czołowymi stoczniami jachtowymi i producentami łodzi w Polsce. Dla naszych klientów realizujemy sesje zdjęciowe wnętrz jachtów i fotografie wykonane na morzu. Realizujemy również filmy wideo z jachtami pokazujące ich wnętrza i ujęcia z pływania. Wykonujemy również dokumentacje fotograficzne procesów produkcji i wodowania.

Zobacz więcej

W naszym portfolio posiadamy realizacje związane z projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy między innymi strony internetowe dla firm związanych z budownictwem komercyjnym, dekoracją i wyposażeniem wnętrz, stoczni jachtowych, i innych. Wdrożyliśmy strony między innymi dla Wielkopolskiego Przedsiębiorstwa Inżynierii Przemysłowej, TwojeInspiracje.com, sklep Hokus Pokus, Conrad Shipyard.

Zobacz więcej

Kilkuletnia współpraca z różnymi wydawnictwami, realizacja sesji zdjęciowych i stylizacja jedzenia i żywności dla piekarni i zakładów mięsnych to tylko część naszego doświadczenia. Nasze zdjęcia wydobywają wszystkie walory produktów.

Zobacz więcej

Specjalizujemy się również w wykonywaniu reklamowych zdjęć produktowych i packshotów. Wykonamy zdjęcie każdego przedmiotu od biżuterii po łodzie motorowe.

Nasz zespół zajmu się również przygotowaniem akcji promocyjnych i kampanii. Zajmuje się min. opracowywaniem i wdrożeniem wszelkich materiałów ATL i BTL, dystrybucją materiałów promocyjnych, zakupem mediów, opracowywaniem i organizacją konkursów, przygotowywaniem wszelkich materiałów niezbędnych dla działań marketingowych i sprzedaży.

Zobacz więcej