Fotografia kulinarna Studio ParkyPat

Fotografia kulinarna Studio ParkyPat

ParkyPat działa od wielu lat, a fotografia kulinarna to nasza specjalność.

Oferujemy usługi związane z realizacją sesji zdjęciowych dla firm z branży spożywczej i nie tylko.

fotografia kulinarna dla firm profesjonalna fotografia kulinarna studio Fotografia kulinarna dla marki Wiorek

 

Fotografia kulinarna to bardzo wdzięczny temat. Jednak aby zdjęcia były smakowite i przyciągały uwagę konsumentów wymagane jest doświadczenie zarówno fotografa jak i stylisty. W naszym zespole posiadamy doświadczonego fotografa i stylistkę jedzenia, która między innymi współpracowała przy sesjach dla wydawnictwa Kolekcja Dobrej Kuchni.

Fotografia kulinarna od podszewki.

fotografia kulinarna studio ParkyPat profesjonalne zdjęcia dla firm sesja wielkanocna biała kiełbasa Fotografia kulinarna dla ZM Nowak – sesja Wielkanocna – biała kiełbasa

Oczywiście pracę nad sesją zdjęciową zaczynamy od wysłuchania klienta. Jeśli firma ma przygotowany brief to bazujemy na nim jeśli nie staramy się jak najlepiej poznać potrzeby klienta i klientów docelowych. Wyjściem do dobrego przygotowania sesji fotografii kulinarnej jest wiedzę o produkcie lub marce, określenie zakresu eksploatacji zdjęć czy będzie to opakowanie czy strona internetowa czy plakat. Dobrze gdy przed sesją zdjęciową przygotowane są wstępne projekty w których będą użyte zdjęcia, wówczas precyzyjnie można ustalić format i kadr zdjęć.

Sesja zdjęciowa – fotografii kulinarnej

fotografia kulinarna dania gotowe Fotografia kulinarna – dana gotowe dla marki Wiorek

Kiedy wspólnie z klientem ustalimy szczegóły, a przed wszystkim klimat, który chcemy uzyskać, przystępujemy do realizacji sesji zdjęciowej. Po pierwsze przygotowujemy odpowiednie dodatki, faktury i tła do zdjęć. Po drugie tworzymy odpowiedni klimat poprzez odpowiednie oświetlenie. W obu przypadkach dzięki doświadczeniu, a także temu iż na bieżąco śledzimy trendy na rynku jesteśmy w stanie uzyskać pożądany efekt na zdjęciach.

Następnie przygotowujemy plan zdjęciowy i stylizację z produktami dostarczonymi przez klienta. Ponieważ w fotografii kulinarnej liczy się świeżość produktu pokazanego na zdjęciu zazwyczaj na bieżąco prosimy klienta o akceptację wstępną zdjęcia z planu zdjęciowego przed pełną postprodukcją.

Postprodukcja w fotografii kulinarnej

fotografia kulinarna szynka

To równie ważny element. Umiejętna edycja zdjęć w fotografii kulinarnej ma ogromne znaczenie. Duże doświadczenie fotoedytora pozwala jeszcze bardziej wydobyć wloty prezentowanego produktu – na przykład podkreślić jego fakturę czy soczystość.

Pracując na profesjonalnym sprzęcie, aparatach pełnoklatkowych o wysokiej rozdzielczości, wysokiej jakości obiektywach, profesjonalnych monitorach jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość.

Podsumowując

Fotografia kulinarna studio ParkyPat profesjonalne zdjęcia dla branży spożywczej

Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnego zespołu realizacyjnego sesję zdjęciowe fotografii kulinarnej dla branży spożywczej to zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio i zapraszamy do współpracy, chętnie podejmiemy się nowych wyzwań.

 

No comments so far.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Website Field Is Optional