Referencje

KLIENCI

 

Z firmą ParkyPat współpracujemy od 2007 roku. Zakres współpracy obejmuje realizację sesji zdjęciowych, projektowanie, realizację i wdrażanie prezentacji multimedialnych i wideo a także wdrażanie działań promocyjnych naszej firmy. Firma ParkyPat jest godnym polecenia partnerem.

Conrad S.A.

Z firmą ParkyPat współpracujemy od 2006 roku. Firma ParkyPat przygotowała i wykonała dla nas kilka sesji zdjęciowych i  identyfikację wizualną nowego logotypu GALEON. Firma ParkyPat przygotowywała i wykonywała graficzne opracowania materiałów promocyjnych GALEON. Opracowanie powyższych materiałów zostało wykonane należycie i terminowo. Firma ParkyPat jest godnym polecenia partnerem.

Galeon

Z firmą ParkyPat współpracujemy od 2009 roku. Zakres współpracy obejmował min. przygotowanie i wykonanie graficznego opracowania materiałów promocyjnych, a także realizację sesji zdjęciowych. Opracowanie powyższych materiałów zostało wykonane należycie i terminowo. Firma ParkyPat jest godnym polecenia partnerem.

LKleiber

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego z siedzibą w Poznaniu poświadcza, że firma ParkyPat zrealizowała usługę organizacji kampanii promocyjnej Światowych Dni Innowacji W 2011 roku. Przez okres współpracy firma wykazała się profesjonalizmem i rzetelnością. Wszystkie usługi realizowane były terminowo, zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

W ramach realizowanego przez Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego projektu „Regionalne sieci innowacji i promocja innowacji w regionie”, firma ParkyPat , zrealizowała terminowo i z należytą starannością zlecenie polegające na przygotowaniu prezentacji multimedialnej i witryny internetowej WIELKOPOLSKI DOM 2020.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

 

Comments are closed for this article.