Projektowanie opakowań spożywczych

Projektowanie opakowań spożywczych

Projektowanie opakowań spożywczych to złożony proces, na który składa się wiele elementów.
Dlatego zaprojektowanie opakowania wymaga doświadczenia i wiedzy.

Po co mi opakowanie lub etykieta?

Projektowanie opakowań spożywczych opakowanie kiełbas projektowanie etykiet opakowania map Projekt opakowań map i etykiet dla ZM Nowak

Na wstępie warto zaznaczyć iż rosnąca konkurencja w poszczególnych branżach również spożywczych sprawia iż nawet najlepsze produkty cieszące się uznaniem konsumentów potrzebują dobrego opakowania. Po pierwsze chociażby po to aby utrzymać pozycję na rynku, a po drugie aby skutecznie wejść na nowe rynki i półki. Po trzecie i co najważniejsze, mówi się, że ludzie mają tendencję kierowania się przy pierwszym wyborze wzrokiem i kwestiami estetycznymi zwłaszcza jeśli na półce mają do wyboru setki produktów.

Projektowanie opakowań – na co zwrócić uwagę!

projektowanie opakowań spożywczych etykiety na słoiki zawieszki zyguła Projektowanie opakowań spożywczych – dla marki Zyguła

Przede wszystkim tworząc koncepcję opakowań spożywczych trzeba zwrócić uwagę na dopasowanie do produktu i jego specyfiki. Ponadto opakowanie powinno być zgodne z trendami, a także dopasowane do budżetu klienta. Wyjściem do projektowania jest wiedza o produkcie lub marce, określenie celów, założeń i grupy klientów. Jest to wiedza, którą warto posiąść przed przystąpieniem do – projektowanie opakowań spożywczych. Ponadto ważne jest też poznanie konkurencyjnych opakowań i trendów na światowym rynku.

Wiemy jak to się robi!

Profesjonalnie, kreatywnie i sprawnie!

projekt opakowań kartonowych na dania gotowe Wiorek projektowanie etykiet Projekt opakowań na dania gotowe dla marki WIOREK

Specjalizujemy się w projektowaniu opakowań spożywczych i etykiet. Działając od kilkunastu lat znamy bardzo dobrze rynek opakowań spożywczych. Ponadto w naszym portfolio znajdziecie Państwo projekty opakowań dla wielu polskich marek, producentów żywności, wędlin i mięsa. Po pierwsze oferujemy projektowanie całych marek, począwszy od logotypu, a skończywszy na miejscu sprzedaży. Po drugie projektujemy opakowania spożywcze każdego typu od folii map, słoików, etykiet, po pudełka kartonowe, nadruki na opakowania, kartonetek i zawieszek.

Dlaczego my!

projektowanie opakowań i logotypów opakowanie map parówki Projekt logo dla marki Nadwiślańskie Speciały

Przede wszystkim posiadamy duże kilkunastoletnie doświadczenie. Ponadto oferujemy kompleksową usługę od projektu do wdrożenia. Posiadamy własne studio fotografii kulinarnej gdzie wykonamy potrzebnie zdjęcia wizerunkowe i produktowe. Projektując opakowania opieramy się na doświadczeniu ale także na bieżąco śledzimy polskie i światowe trendy jesteśmy na bieżąco z polskim rynkiem opakowań.

Podsumowując jeśli szukasz doświadczonych i kreatywnych projektantów opakowań spożywczych to dobrze trafiłeś. Zaproponujemy odpowiednie rozwiązania, zaprojektujemy twoje opakowanie, wykonamy zdjęcia, przygotujemy projekt do wdrożenia. Zapoznaj się z naszym portfolio. Ponadto jeśli chcesz poznać więcej szczegółów jak przebiega proces projektowania opakowań spożywczych zajrzyj tutaj.

 

No comments so far.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Website Field Is Optional